Menu

LPP ZE WSZYSTKIMI SWOIMI MARKAMI W FORUM RADUNIA W GDAŃSKU

Multi Development Poland podpisało z LPP. S.A. umowy najmu na sześć lokali o łącznej powierzchni ponad 4 200 m2 w gdańskim wielofunkcyjnym kompleksie urbanistycznym Forum Radunia.

LPP S.A. wybrało projekt Forum Radunia, jako miejsce dla swojego sklepu flagowego marki Reserved, o powierzchni ponad 2 200 m2. LPP otworzy w Forum Radunia również sklep Cropp Town (420 m2), House (426 m2), Mohito (432 m2), a także Sinsay (318 m2), który jest najnowszą marką w portfelu spółki LPP. Dopełnienie stanowić będzie lokal Home&You (472 m2), brandu należącego do LPP TEX S.A. prezentujący kolekcje przeznaczone dla domu.

Grupa LPP to firma z ponad 15-to letnią tradycją, ulokowana w Gdańsku. Spółka, od 2001 roku, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa posiada 1000 sklepów zlokalizowanych w 12 krajach Europy.

 „Jestem bardzo zadowolona ze sfinalizowania umów najmu z tak ważnym i mocno związanym z Gdańskiem partnerem jak LPP. Cieszę się, że LPP podjęło decyzję utworzenia sklepu flagowego właśnie w Forum Radunia, sankcjonując tym samym prestiżowość i unikatowość projektu” – mówi Małgorzata Słowik, Head Leasing w Multi Development Poland, i dodaje: „Obecność lokalnych marek grupy LPP, to obowiązkowy „must be” dla wszystkich liczących się projektów regionu, nie mogło ich zatem zabraknąć w Forum Radunia.”

Forum Radunia (60 000 m2 powierzchni handlowej) w Gdańsku to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Projekt stworzy w centrum Gdańska nowe miejsce, łączące kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią Projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie. Zadbano także o doskonałe skomunikowanie kompleksu dzięki bezpośredniej dostępności transportowego Węzła Integracyjnego skupiającego przystanki tramwajowe, autobusowe oraz nową stację kolejową Gdańsk Śródmieście. Zakończenie budowy Projektu planowane jest na 2015/2016 rok.

Multi Development Poland jest częścią grupy Multi, będącej liderem na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Działania te są wspierane przez firmy zależne zajmujące się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi.

Multi inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, realizowane zgodnie z polityka zrównoważonego rozwoju oraz atrakcyjne. Formuła Multi „Projekt i Rozwój” skupia się na wyjątkowym projektowaniu oraz jakości. Multi posiada własne wewnętrzne architektoniczne biuro projektowe T+T.

Od roku 1982 projekty Multi są rozpoznawalne oraz nagradzane na międzynarodowej arenie za ich oryginalną i nowoczesną naturę, jakość architektoniczną, zrównoważony rozwój oraz daleko idącą wrażliwość na lokalne otoczenie. Multi rozwija urzekające projekty, z którymi ludzie mogą się łatwo identyfikować i które stanowią siła napędową dla rewitalizacji miast czy regionu. Zobacz na www.multi.eu.

Print Friendly