Menu

PIOTR I PAWEŁ S.A. PODPISAŁ Z MULTI DEVELOPMENT UMOWĘ NAJMU LOKALU POD SUPERMARKET W FORUM RADUNIA W GDAŃSKU

Piotr i Paweł S.A. podpisał ostatnio z Multi Development Poland umowę na wynajem 1.800 m2 powierzchni handlowej dla supermarketu marki Piotr i Paweł, w Forum Radunia w Gdańsku.

Piotr i Paweł to poznańska firma z wieloletnią tradycją, która dzięki konsekwencji w działaniu i dążeniu przez właścicieli do stworzenia marki, w której sami chcieliby kupować, dzisiaj posiada 90 sklepów w 51 miastach w Polsce. Marka prowadzi lokale, w których to klienci są najważniejsi, wachlarz oferowanych dobrej jakości produktów jest szeroki, a odpowiednia atmosfera sprzyja przyjemności w dokonywaniu zakupów. Piotr i Paweł to firma społecznie odpowiedzialna – wspiera m.in. projekty edukacyjne, akcje charytatywne, wydarzenia sportowe i kulturalne.

„Magnesem przyciągającym klientów do galerii jest między innymi dobrej jakości supermarket. Przy komercjalizacji Forum Radunia szczególną uwagę przykładamy do tego, aby wybierane przez nas firmy miały dobrą renomę na rynku, a takim najemcą jest z pewnością Piotr i Paweł S.A. To poważany partner biznesowy, o ugruntowanej pozycji i cieszący się dużym uznaniem wśród klientów.  Jestem zadowolona, że podpisaliśmy z Piotrem i Pawłem S.A. umowę najmu na około 1.800 m2 powierzchni użytkowej i mam nadzieję na dalszą pomyślną współpracę przy kolejnych projektach Multi w Polsce.” – mówi Małgorzata Słowik, Head Leasing w Multi Development Poland.

Forum Radunia (60 000 m2 powierzchni handlowej) w Gdańsku to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Projekt stworzy w centrum Gdańska nowe miejsce, łączące kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią Projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie. Zadbano także o doskonałe skomunikowanie kompleksu dzięki bezpośredniej dostępności transportowego Węzła Integracyjnego skupiającego przystanki tramwajowe, autobusowe oraz nową stację kolejową Gdańsk Śródmieście. Zakończenie budowy Projektu planowane jest na pierwszą połowę 2016 roku.

Multi Development Poland jest częścią Multi Corporation, będącej liderem na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Działania te są wspierane przez firmy zależne zajmujące się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi.

Multi inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, realizowane zgodnie z polityka zrównoważonego rozwoju oraz atrakcyjne. Formuła Multi „Projekt i Rozwój” skupia się na wyjątkowym projektowaniu oraz jakości. Multi posiada własne wewnętrzne architektoniczne biuro projektowe T+T.

Od roku 1982 projekty Multi są rozpoznawalne oraz nagradzane na międzynarodowej arenie za ich oryginalną i nowoczesną naturę, jakość architektoniczną, zrównoważony rozwój oraz daleko idącą wrażliwość na lokalne otoczenie. Multi rozwija urzekające projekty, z którymi ludzie mogą się łatwo identyfikować i które stanowią siła napędową dla rewitalizacji miast czy regionu. Zobacz na www.multi.eu.

Print Friendly