Menu

ZWIĘKSZA SIĘ LICZBA NAJEMCÓW W FORUM RADUNIA

Na przełomie ostatnich kilku tygodni Forum Radunia – wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy w Gdańsku – podpisała umowy z kolejnymi najemcami. Ich grono powiększyło się o firmy z różnych branż począwszy od obuwniczej, tj. Deichmann, poprzez fashion – C&A, po health and beauty – Douglas i Super-pharm – o łącznej powierzchni ponad 2.500 m2 GLA. Zaawansowane negocjacje prowadzone są na wynajem kolejnych 12.000 m2.

„Rozmowy o Forum Radunia zdecydowanie nabierają tempa - mówi Małgorzata Słowik, Head of Leasing w Multi Development Poland – Oprócz branży fashion obserwujemy również bardzo duże zainteresowanie projektem wśród najemców z branży gastronomicznej. Nasz koncept foodcourtu jest połączeniem lokali typu fast-food po jednej stronie kanału Raduni oraz bardziej luksusowych restauracji – z ogródkami zewnętrznymi i wewnętrznymi – zlokalizowanymi po drugiej stronie mall’a . W ostatnich dniach sfinalizowaliśmy umowy najmu z Apetito, Baalbek i Asia Sweet Roll”.

O projekcie

Forum Radunia (62.000 m2 powierzchni handlowej) w Gdańsku to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Projekt stworzy w centrum Gdańska nowe miejsce, łączące kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią Projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie. Zadbano także o doskonałe skomunikowanie kompleksu dzięki bezpośredniej dostępności transportowego Węzła Integracyjnego skupiającego przystanki tramwajowe, autobusowe oraz nową stację kolejową Gdańsk Śródmieście. Zakończenie budowy Projektu planowane jest na 2016 rok.

Multi Development Poland jest częścią Multi Corporation, będącej liderem na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Działania te są wspierane przez firmy zależne zajmujące się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi.

Multi inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, realizowane zgodnie z polityka zrównoważonego rozwoju oraz atrakcyjne. Formuła Multi „Projekt i Rozwój” skupia się na wyjątkowym projektowaniu oraz jakości. Multi posiada własne wewnętrzne architektoniczne biuro projektowe T+T.

Od roku 1982 projekty Multi są rozpoznawalne oraz nagradzane na międzynarodowej arenie za ich oryginalną i nowoczesną naturę, jakość architektoniczną, zrównoważony rozwój oraz daleko idącą wrażliwość na lokalne otoczenie. Multi rozwija urzekające projekty, z którymi ludzie mogą się łatwo identyfikować i które stanowią siła napędową dla rewitalizacji miast czy regionu. Zobacz na www.multi.eu

Print Friendly
4 years ago Comments Off